Chata 2023

Zájem o ubytování v našem rekreačním zařízení je v letošním roce značný. Nejen v zimních měsících, ale i po celé jaro i léto je chata obsazena zájemci o klidný pobyt spojený v zimě s lyžováním na nedaleké sjezdovce, od jara s vycházkami po okolí. To vše je samozřejmě spojeno s nutnými opravami a údržbou zařízení.

V zimních měsících nastaly problémy s ucpáváním odtoku záchodů, které jsme provizorně vyřešili, ale konečné odstranění problému nastane v podzimních měsících.

Dalším úkolem pro nás bylo vyřešit příjezdovou cestu k chatě, když na některých místech byla část cesty vymletá vodou a nízká auta měla problém se zadrháváním podvozku.

Tuto záležitost jsme vyřešili v pátek 21. června. Náměstek Záliš slíbil a následně i zajistil vlek naložený obrusem z cest a společně s br. Peterou, Švábem a Ságnerem vyrazili s naším DA směr hory. Po příjezdu jsme vyspravili nejhlubší propadliny cesty a stále problematickou zatáčku u příjezdu. I přes poměrně značné množství použitého materiálu bude později potřeba ještě jedné dávky k celkovému dokončení. Akce dobře připravená s rychlým návratem zpět domů. Díky.

- zpět -